جزئیات صورتحساب

اطلاعات پرداخت

روش کارت به کارت

اگر با پرداخت از طریق درگاه اینترنتی مشکل داشتید لطفاً مبلغ را به کارتِ 5022291304641218 بنام آرش حبیب اله واریز کنید و رسید پرداخت را در واتساپ ارسال نمایید تا ما سفارش شما را ثبت کنیم. *

سفارش شما

سوالات متداول

از کجا مطمئن شوم سفارشم ثبت شده است؟

در همین صفحه، قبل از ثبت نهایی سفارش، محصولات انتخابی شما همراه با جزئیات در بالا نمایش داده میشوند.

سپس با انتخاب یکی از راه های پرداخت و نهایی کردن سفارش خود، به صفحه جزییات پرداخت منتقل خواهید شد. در صفحه جزئیات پرداخت، اطلاعات خودتان به همراه محصولات انتخاب و کد سفارش را مشاهده خواهید کرد.

نهایتاً تا 15 دقیقه بعد پیامکی از سمت آیریهوم دریافت خواهید کرد که کد سفارش در آن درج شده است.

زمان ارسال و تحویل سفارش چه تاریخی است؟
 • زمان تحویل تمام سفارشات ثبت شده بسته به موجودی انبار و نوع محصولات انتخابی شماست. در صورتی که محصول انتخابی شما مبلمان باشد، با توجه به سفارشی بودن سفارش زمان تحویل بین 14 الی 25 روز کاری خواهد بود.
 • محصولات دیگر مانند آینه و کنسول ها یا میز تلویزیون ها بسته به موجود انبار، بین 3 الی 14 روز کاری تحویل خواهند شد.
 • در حالت کلی تمام سفارشات (بجز مبلمان و محصولات سفارشی) بین 3 الی 14 روز کاری تحویل خواهند شد.
 • در صورتی که محصول ثبت شده در انبار آیریهوم موجود باشد، زمان ارسال کوتاه تر خواهد بود و بعضاً در همان روز تحویل (باربری و پست) خواهند شد.

مهم: جهت تحویل سفارش، قبل از ارسال همکاران ما در واحد پشتیبانی آیریهوم با شما تماس خواهند گرفت و زمان و روز ارسال را با شما هماهنگ مینمایند.

نحوه ارسال به چه صورت است؟ (حمل و نقل)
 • تهران و حومه: از آنجایی که انبار مرکزی آیریهوم واقع در شهر تهران است، در صورتی که آدرس ثبت شده، تهران یا حومه نزدیک تهران مانند کرج، دماوند و ... باشد، بسته به حجم و اندازه سفارش از طریق سواری، وانت یا کامیونت ارسال خواهد شد.
 • سایر شهرها: تمام استان ها و شهرهای دیگر بسته به حجم و اندازه سفارش از طریق باربری خورده بار (مانند باربری وطن، زمرد پیشرو، کسری فرد، جهانگیری، شهاب، پیام شمس، پیشتاز بندر و دیگر باربری ها)، تیپاکس و یا برای سفارشات حجیم تر و حساس تر مانند مبلمان و یا محصولات شکستنی از طریق باربری های تخصصی مبلمان ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال با توجه به حجم و اندازه سفارش متغیر خواهد بود.

 • لذا در صورتی که داخل یا حومه تهران هستید، و امکان ارسال سفارش با سواری وجود داشته باشد، تعرفه بر اساس نرخ تاکسی ها خواهد بود. (مبداء ارسال شهرک صنعتی چهاردانگه است)
 • همچنین اگر داخل یا حومه تهران باشید و ارسال سفارش ثبت شده نیاز به وانت داشته باشد، نرخ ارسال بر اساس کرایه وانت (باربری) میباشد.
 • برای سفارشات خارج از تهران، تمام سفارشات توسط باربری ارسال خواهد شد. لذا کرایه بار بر اساس نرخ مصوب باربری ها محاسبه خواهد شد و موقع تحویل بار (پس کرایه) از شما دریافت میشود.

ارسال رایگان به چه صورت است؟ 

 • تهران: ارسال خریدهای بالای 5.000.000 تومان فقط داخل مناطق 22گانه تهران رایگان است.
 • سایر شهرها: هزینه ارسال شهری تمام سفارشات بالای 5.000.000 تومان رایگان است. (هزینه ارسال شهری به منظور ارسال بار از انبار آیریهوم تا باربری میباشد و هزینه باربری از تهران تا شهر شما توسط باربری دریافت خواهد شد)
قوانین مرجوعی و بازگشت کالا و وجه

در صورتی که سفارش ثبت شده با کالای تحویلی مغایرت داشته باشد و کالای دیگری ارسال شده باشد، خریدار با تماس با آیریهوم و اعلام مورد، درخواست مرجوعی مینماید.

همچنین در صورتی که کالای تحویلی با مشکل مواجه است، خریدار گرامی با پشتیبانی آیریهوم در تماس باشد.

تحویل درب منزل - تسویه درب منزل
 • تمام سفارشات ثبت شده در داخل تهران امکان تحویل درب منزل دارند.
 • سفارشات سایر شهرها بسته به نوع سیستم حمل و نقل یا درب منزل تحویل خواهند شد یا در باربری اعلام شده.
 • محصولاتی مانند مبلمان و یا سایر محصولاتی که با باربری تخصصی مبلمان ارسال شده اند، درب منزل شما تحویل خواهند شد.
شهر من در لیست وجود ندارد!

ممکن است شهر شما در فرم صورت حساب وجود نداشته باشد و یا با نام دیگری در لیست ثبت شده باشد، در این زمان لطفاً با پشتیبانی آیریهوم در تماس باشید.

همچنین میتوانید نام شهر را در توضیحات صورت حساب وارد نمایید و درخواست ارسال مرسوله به شهر درج شده در توضیحات را داشته باشید.